היכרות עם ג'נט לפייג

מנכ"לית ובעלים WWC

Western Wealth Capital

Western Wealth Capital (WWC) פיתחה מערכת מוכחת ואמינה להשקעה בנכסי מולטי-פאמילי בשווקי נדל"ן מרכזיים ברחבי ארה"ב, שבהם נתוני היסוד של השוק מניעים את הביקוש להשכרה ותומכים בהזדמנויות השקעה מתמשכות. WWC החלה לרכוש נכסי Value Add מולטי-פאמילי להשכרה במדינות השמש ב-2014.
תוך 8 שנים בלבד, גדלנו לחברה בהיקף של מיליארדי דולרים בעסקאות נדל"ן, רכשנו 129 נכסים, הכוללים למעלה מ-29,000 יחידות נרכשו על פני שישה שווקים ברחבי חגורת השמש בארה"ב, כולל: פיניקס וטוסון באריזונה, לאס וגאס בנבאדה, יוסטון ודאלאס בטקסס ואטלנטה בג'ורג'יה. WWC הינה בעלת נוכחות חזקה באותם שווקי מפתח, כולל היותה אחד מבעלי נכסי המולטי-פאמילי הגדולה ביותר באזור פניקס רבתי באריזונה.

WWC מציעה לשותפי השקעה שלה את ההזדמנות להשקיע בנכסים המייצרים תזרים מזומנים שנתי עם הזדמנויות משמעותיות להוספת ערך וזאת באמצעות מיזמים משותפים (joint ventures) אסטרטגיים עם התאמה ברורה בתהליך וביעדים. שותפי ההשקעה המהימנים של WWC מורכבים מיחידים בעלי הון גבוה, משרדים משפחתיים (family offices) וכמה מהמוסדות והמוסדיים הפיננסיים הגדולים בעולם, המביאים שותפים להשקעה מרחבי העולם. החזון שלהם הוא לבנות קשרים ארוכי טווח עם שותפי ההשקעה שלהם ולבנות עושר באמצעות תשואות מובילות בתעשייה.

Western Wealth Capital שואפת למצוינות בכל נקודה בתהליך ועם כל אדם מעורב. מבחירת נכסים ועד כל פרט של שיפור, תחזוקה וניהול נכסים, WWC משנה את הדרך בה הדברים מתבצעים. משביעות רצון העובדים, לאושר הדיירים ועד לאמון המשקיעים, הגישה הייחודית שלהם, "אנשים תחילה" מייחדת אותם.

המערכת שלהם להשבחת ערך ושדרוג נכסים נועדה לשפר את חווית השוכרים, לקבל הכנסה נוספת משכירות ולהעלות במהירות את ערך הנכס. עם שינויים משמעותיים שמתחילים כבר ביום הראשון לבעלות, טרנספורמציה של 30 יום היא אינדיקטור ברור ומבורך ליעילות התפעולית של WWC.

ל-Western Wealth Capital חברת ניהול נכסים בבעלות מלאה, Western Wealth Communities, המעסיקה למעלה מ-390 עובדים, היוצרת פלטפורמה משולבת שנועדה לנצל את הניסיון והמומחיות שלהם, וכתוצאה מכך לפעולה מותאמת לחלוטין ולמערכת מוכחת המתמקדת לא רק ב שיפור הנכס פיזית אלא באותה מידה על שיפור הסביבה הקהילתית לתושבים. Western Wealth Communities מנהלת 90% מתיק ההשקעות של WWC, ויוצרת יעילות לגודל ואיסוף נתונים שלא יסולא בפז. גישה של אנשים תחילה מקדמת מצוינות בכל נקודה; עם תפעול יעיל ביותר ומחויבות אמיתית לקהילות שלהם.
https://www.westernwealthcapital.com

השווקים שלנו

הצטרף למועדון המשקיעים לקבלת הצעות להשקעה ללא עלות וללא התחייבות